Skip to main content

Kurumsal Danışmanlık

ASBÜSEM’in sunduğu kurumsal danışmanlık hizmeti; kamu kurumlarının ve özel sektör işletmelerinin yapısal, yönetsel ve operasyonel sorunlarının bilimsel yöntemlerle analiz edilmesini, kurumların kültürü ve  stratejisine uygun veriye dayalı çözüm önerilerinin sunulmasını ve  kurumların performanslarında fark yaratan kalıcı iyileştirmelerin sağlanmasını  amaçlayan profesyonel bir hizmettir.

Danışmanlık talebinde bulunan kurum ve şirketler ile yapılan görüşmeler neticesinde kuruluşların güçlü ve zayıf yönleri, ihtiyaçları belirlenir, mevcut durumu ve sorunları saptanır. Kuruluşların rekabet güçlerini artırmak, insan kaynaklarının kapasite ve performanslarını iyileştirmek, veriye dayalı yönetim kültürünü geliştirmek, ürün ve hizmet kalitesini artırmak için gereken çözüm önerileri ortaya konulur. Gerekirse ilgili kuruluşlara nitelikli eğitim ve uygulama desteği sağlanır.

Her türlü danışmanlık hizmeti için ASBÜSEM ile irtibata geçiniz.

Merkezimizde görevli uzman öğretim üyelerimizin bugüne kadar danışmanlık ve proje kapsamında çözüm ortağı olduğu bazı kurumlar aşağıda yer almaktadır.Hizmetlerimizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanıyoruz.

asbu.edu.tr' yi kullanarak çerezlere izin vermiş olursunuz.